Serce Jezusa - Archikatedra Koweńska - Litwa

 

  1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na ostatnie nabożeństwo czerwcowe.
  2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
    • W środę: Święto św. Tomasza, Apostoła.
    • W czwartek: Święto rocznicy poświęcenia bazyliki metropolitalnej w Krakowie oraz pierwszy czwartek miesiąca.
    • W piątek: pierwszy piątek miesiąca. O godz. 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa, o godz. 18.30 Msza święta w intencji misji świętych i misjonarzy.
    • W sobotę: wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy, patronki Dzieł Misyjnych, oraz pierwsza sobota miesiąca. O godz. 18.00 różaniec, o 18.30 Msza święta w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej oraz w intencji Róż Żywego Różańca ze zmianą tajemnic różańcowych.
  3. Przypominamy, że w miesiącach wakacyjnych – lipcu i sierpniu – nie będzie Mszy świętych w dni powszednie o godz. 7.30 i w niedziele o godz. 13.15. Nie będzie również wystawienia i adoracji Najświętszego Sakramentu w piątki o godz. 15.00. Kancelaria Parafialna będzie czynna jedynie popołudniami (poniedziałki, środy i piątki w godzinach 17.00 – 18.00).
  4. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii po Mszach świętych u br. Daniela.
  5. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Jerzy Belski oraz śp. Marian Kurnik. Wieczne odpoczywanie…
  6. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć wszelkich potrzebnych łask, darów Ducha Świętego i opieki Matki Niepokalanej na cały rozpoczynający się tydzień.