Aby zobaczyć transmisję na większym ekranie kliknij literkę f na niebieskim tle pod obrazkiem.

Figura Najświętszej Mari Panny

• w poniedziałek: Święto Wszystkich Świętych Zakonu Serafickiego;
    • we wtorek: Święto św. Andrzeja, Apostoła;
    • w czwartek: pierwszy czwartek miesiąca. O godz. 17.00 Msza święta w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja, o godz. 18.30 w intencji Akcji Katolickiej;
    • w piątek: wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, prezbitera, oraz pierwszy piątek miesiąca. O godz. 16.30 spowiedź dzieci i młodzieży, o 17.00 Msza święta dla nich. O godz. 18.00 nabożeństwo do Najświętrzego Serca Pana Jezusa, o godz. 18.30 Msza święta w intencji misji świętych i misjonarzy.
    • w sobotę: pierwsza sobota miesiąca. Od godz. 9.00 kapłani udadzą się do chorych z posługą sakramentalną. W tym dniu rozpoczniemy uroczystości związane z peregrynacją figury Matki Bożej, dlatego nie będzie różańca o godz. 18.00. O godz. 18.30 Msza święta w intencji Róż Żywego Różańca oraz w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej.

Chrystus Król - Wroclaw

1. Dziś o godz. 10.30 odbędzie się Msza święta w intencji Liturgicznej Służby Ołtarza i scholi. O godz. 18.00 Msza święta w intencji Akcji Katolickiej.
  2. O godz. 19.00 zapraszamy na wypominki i drogę krzyżową za zmarłych.
    • w poniedziałek: wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy;
    • w środę: wspomnienie świętych Męczenników – Andrzeja Dung-Lac, prezbitera, i Towarzyszy;
    • w piątek: wspomnienie św. Leonarda z Porto Maurizio, prezbitera;
    • w sobotę: wspomnienie św. Franciszka Antoniego Fasaniego, prezbitera.
  4. W piątek, 26 listopada, bezpośrednio po Mszy świętej wieczornej odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzą ministranci, lektorzy i schola. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  5. Parafialna grupa młodzieżowa „Tau” organizuje od przyszłej niedzieli, tj. 28 listopada, zbiórkę funduszy na prezenty mikołajowe dla dzieci z domu dziecka w Brzeznej. Zbiórka potrwa do niedzieli 5 grudnia; ofiary można będzie składać do puszek umieszczonych przy wyjściach z kościoła.

Karolina Kózkówna

• w poniedziałek: wspomnienie św. Dydaka z Alcali, zakonnika;
    • we wtorek swoje imieniny będzie obchodził o. Edmund Urbański. Ojcu Solenizantowi już dziś pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia: darów Ducha Świętego na każdy dzień, opieki Niepokalanej Matki i Świętych Patronów, obfitości Bożego błogosławieństwa oraz wszelkiej pomyślności w życiu kapłańskim i zakonnym.
    • w środę: Święto św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy, patronki FZŚ;
    • w czwartek: wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy;
    • w piątek: wspomnienie bł. Salomei, dziewicy;
    • w sobotę: wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera.
    • w niedzielę: Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. O godz. 10.30 Msza święta w intencji Liturgicznej Służby Ołtarza i scholi, o godz. 18.00 Msza święta w intencji Akcji Katolickiej z racji patronalnego święta.

Krzyż z wizerunkiem Jezusa - Cmentarz na Rossie

1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na wypominki i drogę krzyżową za zmarłych.
    Również dziś podczas Mszy świętej o godz. 10.30 odbędzie się poświęcenie i rozdanie dzieciom książeczek pierwszokomunijnych.
    O godz. 18.00 w salce katechetycznej odbędzie się spotkanie parafialnego duszpasterstwa młodzieżowo-studenckiego „Tau”. Serdecznie zapraszamy.
    • w poniedziałek: wspomnienie bł. Jana Dunsa Szkota, prezbitera;
    • we wtorek: Święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej;
    • w środę: wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła;
    • w czwartek: wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa. W tym dniu swego patrona będzie czcił o. Marcin Kordowisko – Ojcu Solenizantowi już dziś pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia imieninowe: darów Ducha Świętego na każdy dzień, opieki Matki Niepokalanej i Świętych Patronów oraz obfitości Bożego błogosławieństwa. O godz. 18.30 zapraszamy na Mszę świętą w intencji Ojczyzny.
    • w piątek: wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika;
    • w sobotę: wspomnienie Świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna – Pierwszych Męczenników Polskich.

Jubileusz Parafii - 2019