Aby zobaczyć transmisję na większym ekranie kliknij literkę f na niebieskim tle pod obrazkiem.

Jezulatek - Czarna Góra - Parafia Cysterska

1. Dzisiaj o godz. 19.00 nieszpory kolędowe.
  2. Dzisiaj swoje imieniny obchodzi Ojciec Salezy Brzuszek. Ojcu solenizantowi życzymy wielu łask Bożych, opieki świętego patrona oraz Niepokalanej Matki.
    • W poniedziałek – Święto Nawrócenia św. Pawła.
    • We wtorek – wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów.
    • W czwartek – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła.
    • W sobotę – wspomnienie św. Hiacynty, dziewicy.
  4. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii u br. Daniela.

Młody Jezus ze Św. Józefem - Kościół Norbertanek w Krakowie

1. Dziś o godz. 19.00 nieszpory.
    • We wtorek – wspomnienie Św. Józefa Pelczara, biskupa.
    • W czwartek – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.
  3. Dziś rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  4. Bardzo serdecznie dziękujemy za każdy gest Waszego serca w utrzymaniu i funkcjonowaniu Naszej świątyni. Zarówno za te ofiary, które składacie do puszek przy wyjściu, za te złożone podczas Mszy o błogosławieństwo rodzin jak i za te wpłacane na konto parafialne. Bóg zapłać.

Jan Chrzciciel Chrzci Jezusa w Jordanie - Lizbona - Kościół Dominikanów

1. Dziś o godz. 19.00 nieszpory kolędowe.
    • W sobotę: wspomnienie świętych Berarda i Towarzyszy, pierwszych męczenników franciszkańskich.
  3. Msze święte dla rodzin naszej Parafii z udzieleniem specjalnego błogosławieństwa:
    • 11.01. (poniedziałek) o godz. 19.30:
      • Ul. Gnieźnieńska 22, 24, 26.
      • Ul. Pużaka – domki
    • 12.01. (wtorek) o godz. 19.30
      • Ul. Gnieźnieńska – domki
      • Ul. Zygmuntowska – domki i bloki
      • Ul. Pużaka 6 i 8
      • Ul. Czerwieńskiego – domki

Trzej Królowie Składają Dary przed Małym Jezusem, Maryją i Józefem - Jasełka 2017

1. 06 styczna będziemy przeżywać Uroczystość Objawienia Pańskiego, zwaną świętem Trzech Króli. Msze święte w tym dniu o godz. 6.00, 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 13.15, 15.00, 18.00 i 20.00. Poświęcenie kadzidła i kredy będzie na Mszy rannej i są one do nabycia przed każdą Mszą świętą u młodzieży w kruchcie kościoła.
    O godz. 19.00 nieszpory kolędowe.
  2. Drodzy Parafianie, ze względów epidemicznych w tym roku nie będzie tradycyjnej wizyty duszpasterskiej zwanej kolędą. Nie chcielibyśmy jednak pozostawić Was bez modlitwy i Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się Nowy Rok 2021. Dlatego też wprowadzamy dodatkową Mszę świętą dla rodzin poszczególnych ulic i bloków w dni powszednie o godz. 19.30, a w niedzielę o godz. 16.00, gdzie wspólnie z poszczególnymi rodzinami modlić się będziemy w Waszych intencjach. Przede wszystkim o zdrowie i Boże błogosławieństwo na nowy 2021 rok.
    • 3.01. (niedziela) o godz. 16.00
      • Ul. Stanisławskiego – domki
      • Ul. Nałkowskiego – domki
      • Ul. Wodzinowskiego – domki
      • Ul. Modrzejewskiej – domki
      • Ul. Berwińskiego – domki
      • Ul. Chełmońskiego – domki.

Najświętsza Rodzina - Skałka - Kraków

1. Dziś o godz. 13.15 zostanie w naszej Świątyni odprawiona uroczysta Msza Święta w intencji małżeństw, które w tym roku obchodziły 25-tą, 50-tą oraz 60-tą rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa. O godz. 19.00 nieszpory kolędowe.
    • W poniedziałek: Święto Świętych Młodzianków – męczenników.
    • W czwartek: ostatni dzień roku. Ze względu na wprowadzone w tym dniu obostrzenia, jesteśmy zmuszeni na zmianę godziny nabożeństwa i Mszy św. dziękczynnej. Dlatego też nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne będzie o godz. 17.00, a Msza święta dziękczynna za cały miniony rok 2020 z okolicznościowym kazaniem o godz. 17.30
    • W piątek: Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze święte o godz.: 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 13.15, 15.00, 18.00 i 20.00. Również ze względu na obostrzenia nie ma Mszy o godz. 6.00 intencja z tej godziny zostanie odprawiona o 7.30. Do końca obostrzeń pozostawiamy Mszę św. o godz. 15.00.
    • W sobotę: pierwsza sobota miesiąca. O godz. 18.00 różaniec. O godz. 18.30 Msza święta w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Matki Bożej oraz Msza święta w intencji Róż Żywego Różańca. Po Mszy zmiana tajemnic różańcowych.

Kolęda 2020/2021

Przede wszystkim o zdrowie i Boże błogosławieństwo na nowy 2021 rok.

W związku z nowymi restrykcjami epidemicznymi podyktowanymi przez Sanepid, w  naszej Świątyni mogą przebywać jednocześnie 50 osoby, a 5 osób może zgromadzić się na placu kościelnym.