Matka Boska Anielska - Salwator - Kaplica Św. Małgorzaty

1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe.
    • W poniedziałek: Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
    • W piątek: wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika.
    • W sobotę: Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu swego patrona będzie czcił o. Piotr Balcerzak – Ojcu Solenizantowi już dziś pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa i darów Ducha Świętego na każdy dzień, opieki Matki Niepokalanej oraz wszelkiej pomyślności w życiu kapłańskim i zakonnym.
  3. Przypominamy, że w miesiącach wakacyjnych – lipcu i sierpniu – nie będzie Mszy świętych w dni powszednie o godz. 7.30 i w niedziele o godz. 13.15.
  4. W najbliższy czwartek, 27 czerwca, po Mszy świętej o godz. 18.30 odbędzie się kolejne spotkanie biblijne z o. Edmundem Urbańskim pt. „Św. Piotr – Książę Apostołów i świadek Przemienienia Jezusa na Górze Tabor”. Serdecznie wszystkich zapraszamy do udziału w konferencji.
  5. Mobilne Centrum Diagnostyki organizuje badania pod kątem osteoporozy kości, wydolności płuc i oskrzeli oraz saturacji krwi. Są to badania szczególnie istotne po przejściu wirusa COVID-19. Badania odbędą się w Ambulansie Diagnostycznym w czwartek, 27 czerwca, o godzinie 12.30 na parkingu przy kościele. Szczegóły dostępne są na plakatach i ulotkach przy wyjściu z kościoła.
  6. Dwa tygodnie temu, w niedzielę 9 czerwca, Schola Parafialna zbierała dobrowolne ofiary na rzecz dofinansowania wyjazdu dzieci na wakacje. Zebrano 5917 zł. Za wszelkie ofiary składamy z serca płynące „Bóg zapłać”.
  7. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii po Mszach świętych u br. Daniela.
  8. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Janina Malaga oraz śp. Irena Zbroja. Wieczne odpoczywanie…
  9. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć wszelkich potrzebnych łask, darów Ducha Świętego i opieki Matki Niepokalanej na cały rozpoczynający się tydzień.