Najświętsze Serce Jezusa - Skałka - Kraków

 

 1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • W poniedziałek: wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika.
  • W piątek: wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.
 3. Przypominamy, że w miesiącach wakacyjnych – lipcu i sierpniu – nie będzie Mszy świętych w dni powszednie o godz. 7.30 i w niedziele o godz. 13.15. Nie będzie również wystawienia i adoracji Najświętszego Sakramentu w piątki. Kancelaria parafialna będzie czynna jedynie popołudniami: w poniedziałki, środy i piątki w godz. 17.00 – 18.00.
 4. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 26 lipca – 4 sierpnia 2024 roku. Organizatorem wyjazdu jest Komisariat Ziemi Świętej, a przewodnikiem o. Dariusz Sambora. Serdecznie zapraszamy do zapisów.
 5. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 6. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Jerzy Malaga oraz śp. Lucyna Maczugowska. Wieczne odpoczywanie…
 7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć wszelkich potrzebnych łask, darów Ducha Świętego i opieki Matki Niepokalanej na cały rozpoczynający się tydzień.