Matka Boska - Bodzętyn

 

 1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • W poniedziałek: wspomnienie świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy.
  • We wtorek: O godz. 18.30 ósmy dzień nowenny przed Uroczystością św. Antoniego z Padwy z kazaniem nowennowym.
  • W środę: wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika.
  • W czwartek: pierwszy czwartek miesiąca. O godz. 18.30 Msza święta w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja oraz w intencji Akcji Katolickiej.
  • W piątek: Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz pierwszy piątek miesiąca. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. O godz. 16.30 spowiedź dzieci i młodzieży, o 17.00 Msza święta dla nich. O godz. 18.30 Msza święta w intencji misji świętych i misjonarzy.
  • W sobotę: wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
 3. Przypominamy, że nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa są sprawowane w naszej Świątyni od poniedziałku do soboty o godz. 18.00, a w niedziele o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy.
 4. W przyszłą niedzielę (9 czerwca) po Mszach świętych schola parafialna będzie zbierać dobrowolne ofiary, które zostaną przeznaczone na dofinansowanie wakacyjnego wyjazdu dzieci. Za wszelką pomoc i złożone ofiary już dziś pragniemy złożyć serdeczne „Bóg zapłać”.
 5. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 6. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć wszelkich potrzebnych łask, darów Ducha Świętego i opieki Matki Niepokalanej na cały rozpoczynający się tydzień.