Dobry Pasterz - Paczółtowice

 1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • We wtorek: Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. O godz. 18.30 drugi dzień nowenny przed Uroczystością św. Antoniego z Padwy z kazaniem nowennowym.
  • W środę: wspomnienie św. Fidelisa z Sigmaringen, kapłana i męczennika.
  • W czwartek: Święto św. Marka, Ewangelisty.
 3. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej wraz z o. Edmundem Urbańskim zapraszają na kolejny wykład biblijny pt. "Św. Marek jako geniusz Ewangelii, uczeń św. Piotra oraz współpracownik Apostoła Pawła". Spotkanie odbędzie się w czwartek, 25 kwietnia, po Mszy świętej o godz. 18.30 w salce katechetycznej.
 4. W piątek, 26 kwietnia, po Mszy świętej o godz. 18.30 odbędzie się spotkanie dla dzieci, które przygotowują się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej.
 5. W przyszłą niedzielę, 28 kwietnia, podczas Mszy świętej o godz. 10.30 odbędzie się przyjęcie członków Liturgicznej Służby Ołtarza do posługi lektoratu.
 6. Dziś po Mszach świętych przedstawiciele Parafii kwestują na potrzeby bieżące naszej Świątyni i domu klasztornego. Za wszelkie ofiary serdecznie dziękujemy i składamy z serca płynące „Bóg zapłać”.
 7. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszła do wieczności: śp. Anna Stoch. Wieczne odpoczywanie…
 8. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 9. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć obfitości Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Najświętszej na cały rozpoczynający się tydzień.