Jezus w drodze do Emaus - Muzeum Śląskie - Katowice

 

  1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
  2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
    • We wtorek: o godz. 18.30 pierwszy dzień nowenny przed Uroczystością św. Antoniego z Padwy z kazaniem nowennowym.
  3. W przyszłą niedzielę po Mszach świętych przedstawiciele Parafii będą kwestować na potrzeby bieżące naszej Świątyni i domu klasztornego. Za wszelkie ofiary już dziś pragniemy złożyć z serca płynące „Bóg zapłać”.
  4. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Sylwester Stryszowski oraz śp. Janina Żyła. Wieczne odpoczywanie…
  5. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
  6. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć darów Ducha Świętego, obfitości Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Najświętszej na cały rozpoczynający się tydzień.