Jezu Ufam Tobie

1. Przeżywamy dziś Niedzielę Miłosierdzia Bożego, zwaną Białą Niedzielą. O godz. 15.00 zapraszamy na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  2. Dziś po Mszach świętych przed kościołem przeprowadzana jest zbiórka na leczenie i rehabilitację trzynastoletniego Martina Kołacza. Martin od urodzenia cierpi na porażenie mózgowe. Zbiórka przeprowadzana jest z polecenia Kurii Metropolitalnej w Krakowie. Za wszelkie złożone ofiary i pomoc składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
    • W poniedziałek: Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze święte będą sprawowane jak w dni powszednie. Podczas Mszy świętej o godz. 18.30 odbędzie się Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego. Osoby, które pragną otoczyć modlitwą nienarodzone dzieci prosimy o zgłoszenie się do zakrystii po formularze Duchowej Adopcji.
  4. W tym tygodniu odbędą się spotkania dla kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania:
    • w poniedziałek o godz. 17.00 dla klas szóstych,
    • we wtorek o godz. 17.00 dla klas siódmych.
  5. W piątek, 12 kwietnia, po Mszy świętej o godz. 18.30 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej.
  7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć darów Ducha Świętego, obfitości Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Najświętszej na cały rozpoczynający się tydzień.