Jezus przed Annaszem - Piekary Śląskie

 

 1. Gościmy dziś w naszej Wspólnocie Klasztornej i Parafialnej o. Dawida Birunta, który odpowiedzialny jest za powołania zakonne w naszej franciszkańskiej Prowincji. Ojciec Dawid głosi dziś Słowo Boże na każdej Mszy św.
 2. Dziś o godz. 16.30 zapraszamy na drogę krzyżową, a o godz. 17.00 na nabożeństwo gorzkich żali z kazaniem pasyjnym.
 3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • W poniedziałek: Święto św. Kazimierza, Królewicza.
  • W czwartek: pierwszy czwartek miesiąca. O godz. 18.30 Msza święta w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja oraz w intencji Akcji Katolickiej.
 4. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do puszki przy figurze św. Antoniego z Padwy.
 5. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 6. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Wojciech Polak oraz śp. Elżbieta Szumna. Wieczne odpoczywanie…
 7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć darów Ducha Świętego, obfitości Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Najświętszej na cały rozpoczynający się tydzień. Niech przeżywany okres Wielkiego Postu będzie dla Was czasem nawrócenia oraz prawdziwej i trwałej przemiany serca.