Krzyż - Rzym - Włochy - Kościół św. Ignacego Loyoli

 

 1. Dziś o godz. 16.30 zapraszamy na drogę krzyżową, a o godz. 17.00 na nabożeństwo gorzkich żali z kazaniem pasyjnym.
 2. W tym tygodniu odbędą się spotkania dla kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Zapraszamy o godz. 17.00:
  • w poniedziałek klasy szóste;
  • we wtorek klasy siódme.
 3. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy w naszej Wspólnocie Parafialnej coroczne rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je nasz współbrat – o. Serafin Broniowski. Dokładny plan rekolekcji będzie wywieszony w kruchcie kościoła, dostępny na stronie internetowej Parafii oraz odczytany w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św.
 4. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do puszki przy figurze św. Antoniego z Padwy.
 5. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 6. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszła do Wieczności: śp. Romana Radlińska. Wieczne odpoczywanie…
 7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć darów Ducha Świętego, obfitości Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Najświętszej na cały rozpoczynający się tydzień.