Kapliczka w Polu - droga na Lachów Groń

 

 1. Dziś o godz. 16.30 zapraszamy na drogę krzyżową, a o godz. 17.00 na nabożeństwo gorzkich żali z kazaniem pasyjnym.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • W piątek: pierwszy piątek miesiąca. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. O godz. 16.30 spowiedź dzieci i młodzieży, o 17.00 Msza święta dla nich. O godz. 18.30 Msza św. w intencji misji świętych i misjonarzy.
  • W sobotę: pierwsza sobota miesiąca. Od godz. 9.00 kapłani udadzą się do Chorych z posługą sakramentalną. O godz. 18.00 różaniec, o 18.30 Msza św. w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej oraz w intencji Róż Żywego Różańca ze zmianą tajemnic różańcowych.
 3. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej wraz z o. Edmundem Urbańskim zapraszają na kolejny wykład biblijny pt. „Wielki Post czasem przeciwdziałania na podszepty Złego”. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 29 lutego, po Mszy świętej wieczornej w salce katechetycznej. Serdecznie zachęcamy do przybycia.
 4. W przyszłą niedzielę, 3 marca, będziemy przeżywać w naszej Wspólnocie Parafialnej „Niedzielą Powołaniową”. Z tej okazji Słowo Boże na każdej Mszy świętej wygłosi o. Dawid Birunt.
 5. Szkoła Podstawowa nr 119 zaprasza dzieci przedszkolne wraz z rodzicami na dzień otwarty w dniu 2 marca 2024 (sobota) od godziny 10.00. do 13.00.
 6. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 7. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Kazimierz Baścik oraz śp. Józefa Pazdro. Wieczne odpoczywanie…
 8. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć darów Ducha Świętego, obfitości Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Najświętszej na cały rozpoczynający się tydzień. Niech przeżywany okres Wielkiego Postu będzie dla Was czasem nawrócenia, prawdziwej przemiany serca i osobistego spotkania z Miłosiernym Bogiem.