Chrystus Frasobliwy - Sidzina k. Jordanowa

  1. Dziś o godz. 16.30 zapraszamy na drogę krzyżową, a o godz. 17.00 na nabożeństwo gorzkich żali z kazaniem pasyjnym.
  2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
    • W czwartek: Święto Katedry św. Piotra, Apostoła.
  3. Przypominamy, że przez cały okres Wielkiego Postu w naszej Świątyni są sprawowane nabożeństwa drogi krzyżowej – od poniedziałku do piątku o godz. 18.00. W niedziele zapraszamy na drogę krzyżową o godz. 16.30, a o 17.00 na nabożeństwo gorzkich żali z kazaniem pasyjnym.
  4. Dziś po Mszach świętych przedstawiciele Parafii kwestują na potrzeby związane z ogrzewaniem naszej Świątyni i domu klasztornego. Za wszelkie złożone ofiary składamy z serca płynące „Bóg zapłać”.
  5. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
  6. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Helena Madej, śp. Wiktoria Litewka, śp. Ferdynand Holewa oraz śp. Władysław Kowal. Wieczne odpoczywanie…
  7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć darów Ducha Świętego, obfitości Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Najświętszej na cały rozpoczynający się tydzień. Niech przeżywany okres Wielkiego Postu będzie dla Was czasem nawrócenia, prawdziwej przemiany serca i osobistego spotkania z Miłosiernym Bogiem.