Jezulatek Padwa - Schio

1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nieszpory kolędowe.
  2. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
    • W środę: wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła.
    • W czwartek: Święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła.
    • W piątek: wspomnienie Świętych Tymoteusza i Tytusa, biskupów.
  3. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej wraz z o. Edmundem Urbańskim zapraszają na kolejny wykład biblijny pt. „Wydarzenie damasceńskie początkiem działalności apostolskiej św. Pawła Apostoła”. Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek, 25 stycznia, po Mszy świętej wieczornej w salce katechetycznej.
  4. Sekretariat Misji i Ewangelizacji franciszkańskiej Prowincji Matki Bożej Anielskiej w Krakowie zaprasza na pielgrzymkę śladami św. Pawła do Grecji. Wyjazd jest organizowany przy współpracy z biurem „Turysta” z Krakowa. Opiekunem duchowym pielgrzymki jest o. Dariusz Sambora, sekretarz ds. Misji i Ewangelizacji oraz wicekomisarz Ziemi Świętej.
  5. Przeżywamy obecnie w naszej Wspólnocie Parafialnej czas wizyty duszpasterskiej. W czasie „Kolędy” prosimy, aby na stole nakrytym białym obrusem były: krzyż, świece i woda święcona.
    Plan wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu:
    • 22 stycznia (poniedziałek) od godz. 16.00: Makowskiego 18, Makowskiego 8.
    • 23 stycznia (wtorek) od godz. 16.00: Palacha 15, Wielkotyrnowska 39, Wielkotyrnowska 20.
    • 24 stycznia (środa) od godz. 16.00: Stachiewicza 40A, Stanisławskiego – domki.
    • 25 stycznia (czwartek) od godz. 16.00: Stachiewicza 40, Niska – domki, Stachiewicza – domki.
    • 26 stycznia (piątek) od godz. 16.00: Stachiewicza 28, Chełmońskiego 4.
    • 27 stycznia (sobota) od godz. 15.00: kolęda dodatkowa. Osoby zainteresowane kolędą dodatkową prosimy o zgłoszenie się do zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  7. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Zofia Koczur, śp. Antonina Wyka oraz śp. Fryderyk Zając. Wieczne odpoczywanie…
  8. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć obfitości Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Najświętszej na cały rozpoczynający się tydzień.