Ofiarowanie Jezusa - źródło: http://www.szczepan.org.pl

 1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nieszpory kolędowe.
 2. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
  • We wtorek: wspomnienie św. Hiacynty Mariscotti, dziewicy.
  • W środę: wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana.
  • W czwartek: pierwszy czwartek miesiąca. O godz. 18.30 Msza święta w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja oraz w intencji Akcji Katolickiej.
  • W piątek: Święto Ofiarowania Pańskiego oraz pierwszy piątek miesiąca. Msze święte będą sprawowane jak w dni powszednie. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. O godz. 16.30 spowiedź dzieci i młodzieży, o 17.00 Msza święta dla nich. O godz. 18.30 Msza święta w intencji misji świętych i misjonarzy. Błogosławieństwo świec podczas każdej Mszy świętej.
   W tym dniu przypada również 28. Światowy Dzień Życia Konsekrowanego.
  • W sobotę: pierwsza sobota miesiąca. Od godz. 9.00 kapłani udadzą się do Chorych z posługą sakramentalną. O godz. 18.00 różaniec, o 18.30 Msza święta w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej oraz w intencji Róż Żywego Różańca ze zmianą tajemnic różańcowych.
 3. Wczoraj zakończyliśmy w naszej Parafii czas wizyty duszpasterskiej zwanej kolędą. Był to czas owocnych spotkań, wspólnej modlitwy, szczerych rozmów, wymiany spostrzeżeń oraz Państwa wielkiej życzliwości i ofiarności, za które składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Pragniemy raz jeszcze z całego serca podziękować wszystkim Parafianom za ciepłe przyjęcie do Waszych rodzin i domów.
 4. Szkoła Podstawowa nr 119 zaprasza dzieci przedszkolne wraz z rodzicami na dzień otwarty w dniu 3 lutego 2024 roku (sobota) od godziny 10.00 do 13.00.
 5. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 6. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Jacek Namysło oraz śp. Krystyna Korczyńska. Wieczne odpoczywanie…
 7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć darów Ducha Świętego, obfitości Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Najświętszej na cały rozpoczynający się tydzień.