Chrystus Król - Wroclaw

 

 1. Dziś o godz. 10.30 odbędzie się Msza święta w intencji Liturgicznej Służby Ołtarza i Scholii Parafialnej. O godz. 18.00 Msza święta w intencji Akcji Katolickiej z racji patronalnego święta.
 2. O godz. 19.00 zapraszamy na wypominki i drogę krzyżową w intencji zmarłych.
 3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • W poniedziałek: wspomnienie św. Franciszka Antoniego Fasaniego, kapłana.
  • We wtorek: wspomnienie św. Jakuba z Marchii, kapłana.
  • W środę: Święto Wszystkich Świętych Zakonu Serafickiego. W tym dniu rozpoczniemy również 9-dniową nowennę przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP. Kazania nowennowe będą głoszone podczas Mszy świętych o godz. 18.30.
  • W czwartek: Święto św. Andrzeja, Apostoła. W tym dniu swego patrona będzie czcił o. Andrzej Duk. Ojcu Solenizantowi już dziś pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia – zdrowia, darów Ducha Świętego na każdy dzień, Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Niepokalanej oraz wszelkiej pomyślności w życiu kapłańskim i zakonnym.
  • W piątek: pierwszy piątek miesiąca grudnia. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. O godz. 16.30 spowiedź dzieci i młodzieży, o 17.00 Msza święta dla nich. O godz. 18.30 Msza święta w intencji misji świętych i misjonarzy.
  • W sobotę: pierwsza sobota miesiąca. Od godz. 9.00 kapłani udadzą się do Chorych z posługą sakramentalną. O godz. 18.30 Msza święta w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej oraz w intencji Róż Żywego Różańca ze zmianą tajemnic różańcowych.
 4. W najbliższy czwartek, 30 listopada, po Mszy świętej wieczornej odbędzie się kolejne spotkanie biblijne z o. Edmundem Urbańskim. Tematem będzie "Droga Maryi. Od Zwiastowania do Narodzenia Syna Bożego." Serdecznie zapraszamy do salki katechetycznej na wysłuchanie wykładu.
 5. W ubiegłą niedzielę przedstawiciele Parafii kwestowali po Mszach świętych na dalsze potrzeby remontowe naszej Świątyni i domu klasztornego. Za wszelkie złożone ofiary pragniemy złożyć z serca płynące „Bóg zapłać”.
 6. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 7. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Bożena Okopień oraz śp. Zygmunt Wojdała. Wieczne odpoczywanie…
 8. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć darów Ducha Świętego na każdy dzień oraz obfitości Bożego błogosławieństwa na cały rozpoczynający się tydzień.