Chrystus Król - Wroclaw

 

 1. W Kościele katolickim obchodzimy dziś Światowy Dzień Ubogich, ustanowiony przez papieża Franciszka w 2016 roku.
  Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na wypominki i drogę krzyżową w intencji zmarłych.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • W poniedziałek: wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana.
  • We wtorek: wspomnienie Ofiarowania NMP.
  • W środę: wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy.
  • W piątek: wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, kapłana i Towarzyszy.
 3. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. O godz. 10.30 odbędzie się Msza święta w intencji członków Liturgicznej Służby Ołtarza i Scholii Parafialnej. O godz. 18.00 Msza święta w intencji Akcji Katolickiej z racji patronalnego święta.
 4. Dziś po Mszach świętych przedstawiciele Parafii kwestują na dalsze potrzeby remontowe naszej Świątyni i domu klasztornego. Za wszelkie złożone ofiary pragniemy złożyć z serca płynące „Bóg zapłać”.
 5. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 6. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć darów Ducha Świętego na każdy dzień oraz obfitości Bożego błogosławieństwa na cały rozpoczynający się tydzień.