Karolina Kózkówna

1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na wypominki i drogę krzyżową w intencji zmarłych.
    • W poniedziałek: wspomnienie Świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna – Pierwszych Męczenników Polskich.
    • We wtorek: wspomnienie świętych męczenników Mikołaja Tavelićia i Towarzyszy.
    • W środę: wspomnienie św. Dydaka z Alcali, zakonnika, patrona braci zakonnych.
    • W czwartek: w tym dniu swego patrona będzie czcił o. Edmund Urbański. Ojcu Solenizantowi już dziś pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia – zdrowia, darów Ducha Świętego na każdy dzień, Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Niepokalanej oraz wszelkiej pomyślności w życiu kapłańskim i zakonnym.
    • W piątek: Święto św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy, patronki FZŚ.
    • W sobotę: wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.
  3. W przyszłą niedzielę przedstawiciele Parafii będą kwestować po Mszach świętych na dalsze potrzeby remontowe naszej Świątyni i domu klasztornego. Za wszelkie ofiary już dziś pragniemy złożyć serdeczne „Bóg zapłać”.
  4. W tym tygodniu odbędą się spotkania przygotowujące młodzież do przyjęcia
    sakramentu bierzmowania:
    • w poniedziałek klasy szóste o godz. 17.00,
    • we wtorek klasy siódme o godz. 17.00,
    • w środę klasy ósme o godz. 17.00.
  6. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Romualda Stefanik, śp. Bogusław Czaicki, śp. Maciej Klaczak, śp. Piotr Stanek oraz śp. Anna Chodana. Wieczne odpoczywanie…
  7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć darów Ducha Świętego na każdy dzień oraz obfitości Bożego błogosławieństwa na cały rozpoczynający się tydzień.