Św. Anna Samotrzecia wraz z Matką Boską i Jezuskiem

 1. W dniu dzisiejszym swego patrona czci o. Grzegorz Małek. Ojcu Solenizantowi pragniemy raz jeszcze złożyć najserdeczniejsze życzenia – zdrowia, Bożego błogosławieństwa, darów Ducha Świętego na każdy dzień i opieki Matki Niepokalanej oraz wszelkiej pomyślności w życiu kapłańskim i zakonnym.
 2. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
 3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • W poniedziałek: o godz. 8.00 odbędzie się Msza święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego.
  • W czwartek: pierwszy czwartek miesiąca. O godz. 18.30 Msza święta w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja oraz w intencji Akcji Katolickiej.
  • W piątek: Święto Narodzenia NMP.
  • W sobotę: wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy, patronki FZŚ w Polsce.
 4. W przyszłą niedzielę, 10 września, po Mszy świętej o godz. 10.30 w salce katechetycznej odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rodziców i dzieci, mających przystąpić w przyszłym roku do Pierwszej Komunii Świętej.
 5. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 6. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Rozalia Wasyl, śp. Zdzisław Mroczkowski oraz śp. Władysław Nowacki.
  Wieczne odpoczywanie…
 7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni życzymy darów Ducha Świętego i obfitości Bożego błogosławieństwa na cały rozpoczynający się tydzień. Niech Matka Niepokalana stale wyprasza potrzebne łaski dla Was i Waszych rodzin.