Krzyż - Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego w Zwoleniu

1. Dziś po Mszy świętej o godz. 10.30 w salce katechetycznej odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rodziców i dzieci, mających przystąpić w przyszłym roku do Pierwszej Komunii Świętej.
  2. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
    • W środę: wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła. O godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie.
    • W czwartek: Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
    • W piątek: wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.
    • W sobotę: wspomnienie świętych męczenników Korneliusza - papieża, i Cypriana - biskupa.
  4. Serdecznie witamy w naszej Wspólnocie Klasztornej i Parafialnej o. Łukasza Kwiatkowskiego, który przybył do nas z Papui Nowej Gwinei, oraz o. Andrzeja Duka, który przybył z naszego klasztoru w Wieliczce. Życzymy im darów Ducha Świętego na każdy dzień posługi na Azorach, Bożego błogosławieństwa oraz nieustannej opieki Niepokalanej Matki, patronki naszej Świątyni.
  5. W przyszłą niedzielę przedstawiciele naszej Parafii będą kwestować po Mszach świętych na dalsze potrzeby remontowe Świątyni i domu klasztornego. Za wszelkie ofiary już dziś składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  7. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszły do Wieczności: śp. Barbara Drozd, śp. Wanda Matuzik oraz św. Ewa Opyrchał. Wieczne odpoczywanie…
  8. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni życzymy darów Ducha Świętego i obfitości Bożego błogosławieństwa na cały rozpoczynający się tydzień. Niech Matka Niepokalana stale wyprasza potrzebne łaski dla Was i Waszych rodzin.