Najświętsze Serce Jezusa - Skałka - Kraków

 

 1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • W poniedziałek: wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła.
  • We wtorek: wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  • W piątek: pierwszy piątek miesiąca. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. O godz. 16.30 spowiedź dzieci i młodzieży, o 17.00 Msza święta dla nich. O godz. 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa, o 18.30 Msza święta w intencji misji świętych i misjonarzy.
  • W sobotę: pierwsza sobota miesiąca. Od godz. 9.00 kapłani udadzą się do Chorych z posługą sakramentalną. O godz. 18.00 różaniec, o 18.30 Msza święta w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej oraz w intencji Róż Żywego Różańca ze zmianą tajemnic różańcowych.
  • W przyszłą niedzielę swoje imieniny będzie obchodził o. Grzegorz Małek. Ojcu Solenizantowi już dziś składamy najserdeczniejsze życzenia – zdrowia, Bożego błogosławieństwa na każdy dzień oraz opieki Niepokalanej Matki.
 3. Przypominamy, że od września powracamy do sprawowania Mszy Świętych w dni powszednie o godz. 7.30, a w niedziele o godz. 13.15. Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki, środy i piątki w godz. 9.00 – 10.00 oraz 17.00 – 18.00. W piątki o godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia i adorację Najświętszego Sakramentu do wieczornej Mszy Świętej z możliwością przystąpienia do spowiedzi.
 4. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 5. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Stanisław Kurbiel oraz śp. Marianna Adamek. Wieczne odpoczywanie…
 6. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć radosnego przeżywania niedzieli oraz obfitego Bożego błogosławieństwa na cały rozpoczynający się tydzień.