w. Bartłomiej - kościół św. Bartłomieja w Krakowie Mogile

 1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • W poniedziałek: Święto św. Piusa X, papieża, odnowiciela i patrona naszej Prowincji.
  • We wtorek: wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Królowej.
  • W czwartek: Święto św. Bartłomieja, Apostoła.
  • W piątek: wspomnienie św. Ludwika IX, króla, patrona FZŚ.
  • W sobotę: Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.
 3. Pragniemy z całego serca podziękować o. Adrianowi, który jutro opuszcza nasz klasztor, za całą dotychczasową pracę w azorskiej Parafii i zaangażowanie w życie Wspólnoty. Jednocześnie życzymy Bożego błogosławieństwa i darów Ducha Świętego na każdy dzień posługi w nowej placówce. Niech patronka naszej azorskiej Świątyni, Niepokalana Matka, stale wyprasza potrzebne dary i łaski.
 4. Dziś po Mszach świętych przedstawiciele Parafii kwestują na dalsze potrzeby remontowe naszej Świątyni i domu klasztornego. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
 5. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 6. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Stanisława Suwaj oraz śp. Marianna Adamek. Wieczne odpoczywanie…
 7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć radosnego przeżywania niedzieli oraz obfitego Bożego błogosławieństwa na cały rozpoczynający się tydzień.