Matka Boska Częstochowska - Żywiec

 

 1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • W poniedziałek: wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika.
  • We wtorek: Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze święte będą sprawowane o godz. 6.00, 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00 i 20.00. Błogosławieństwo zbóż, kwiatów, ziół i owoców podczas każdej Mszy świętej.
  • W środę: wspomnienie św. Beatrycze z Silvy, dziewicy.
  • W czwartek: Święto św. Jacka, prezbitera, patrona archidiecezji krakowskiej. W tym dniu swego patrona będzie czcił Ojciec Proboszcz Jacek Koman. Ojcu Solenizantowi już dziś pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, darów Ducha Świętego na każdy dzień, obfitości Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Niepokalanej oraz wszelkiej pomyślności w życiu kapłańskim i zakonnym.
 3. W przyszłą niedzielę przedstawiciele Parafii będą kwestować po Mszach świętych na dalsze potrzeby naszej Świątyni i domu klasztornego. Za wszelkie ofiary już dziś składamy z serca płynące „Bóg zapłać”.
 4. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 5. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Wiesława Polańska oraz śp. Marcin Lipka. Wieczne odpoczywanie…
 6. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć radosnego przeżywania niedzieli oraz obfitego Bożego błogosławieństwa na cały rozpoczynający się tydzień.