Matka Boska - Bodzętyn

1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
    • W poniedziałek: Święto św. Tomasza, Apostoła.
    • W czwartek: wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy, patronki Dzieł Misyjnych. W tym dniu przypada pierwszy czwartek miesiąca.
    • W piątek: pierwszy piątek miesiąca. O godz. 18.00 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa, o 18.30 Msza święta w intencji misji świętych i misjonarzy.
    • W sobotę: wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera.
  3. Przypominamy, że w miesiącach wakacyjnych – lipcu i sierpniu – nie ma Mszy świętej w dni powszednie o godz. 7.30 i w niedziele o godz. 13.15.
  4. Odpowiadając na liczne pytania informujemy, że w tym roku również odbędzie się parafialna zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Odbędzie się ona w piątek, 28 lipca. Dokładne informacje zostaną podane w późniejszym terminie.
  5. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszła do Wieczności: śp. Genowefa Klewiec. Wieczne odpoczywanie…
  7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć radosnego przeżywania niedzieli oraz obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Niepokalanej na cały rozpoczynający się tydzień.