Najświętsze Serce Jezusa - Skałka - Kraków

 

 1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • W środę: wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika.
  • W czwartek: Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu swego patrona będzie czcił o. Piotr Balcerzak. Ojcu Solenizantowi pragniemy już dziś złożyć najserdeczniejsze życzenia: darów Ducha Świętego na każdy dzień, opieki Matki Niepokalanej oraz wszelkiej pomyślności w życiu kapłańskim i zakonnym.
  • W sobotę: pierwsza sobota miesiąca. O godz. 18.00 różaniec, o 18.30 Msza święta w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej oraz w intencji Róż Żywego Różańca.
 3. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej wraz z o. Edmundem Urbańskim zapraszają na kolejne spotkanie biblijne. Odbędzie się ono w najbliższy czwartek po Mszy świętej wieczornej w salce katechetycznej. Tematem wykładu będzie: „Jezus poręczycielem przymierza. On jest kapłanem na wieki”.
 4. Przypominamy, że w miesiącach wakacyjnych – lipcu i sierpniu – nie będzie Mszy świętej w dni powszednie o g. 7.30 i w niedziele o g. 13.15. Nie będzie również wystawienia i adoracji Najświętszego Sakramentu w piątki. Kancelaria parafialna będzie czynna jedynie popołudniami: w poniedziałki, środy i piątki w godz. 17.00 – 18.00.
 5. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 6. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć radosnego przeżywania niedzieli oraz obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Niepokalanej na cały rozpoczynający się tydzień.