Kapliczka w Polu - droga na Lachów Groń

 

 1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • W czwartek: wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.
  • W piątek: o g. 8.00 odbędzie się Msza święta w intencji uczniów, nauczycieli i rodziców z racji zakończenia roku szkolnego i katechetycznego;
  • W sobotę: Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
 3. Przypominamy, że w miesiącach wakacyjnych – lipcu i sierpniu – nie będzie Mszy świętej w dni powszednie o g. 7.30 i w niedziele o g. 13.15. Nie będzie również wystawienia i adoracji Najświętszego Sakramentu w piątki. Kancelaria parafialna będzie czynna jedynie popołudniami: w poniedziałki, środy i piątki w godz. 17.00 – 18.00.
 4. Dziś po Mszach świętych przedstawiciele naszej Parafii kwestują na dalsze potrzeby naszej Świątyni i domu klasztornego. Za wszelkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.
 5. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 6. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Marta Gӧbhard, śp. Daniela Golba, śp. Eugeniusz Flisak oraz śp. Lucjan Rogala. Wieczne odpoczywanie…
 7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć radosnego przeżywania niedzieli oraz obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Niepokalanej na cały rozpoczynający się tydzień.