Serce Jezusa - Archikatedra Koweńska - Litwa

1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe.
      • W poniedziałek: wspomnienie błogosławionych męczenników z Dachau: Narcyza Turchana, Krystyna Gondka – prezbiterów, Marcina Oprządka, Brunona Zembola – zakonników i 104 Towarzyszy.
      • We wtorek: Uroczystość św. Antoniego z Padwy. Msze święte będą sprawowane o godz. 6.30, 7.00, 7.30, 8.00, 9.00, 10.00 i 18.30 (suma odpustowa). Poświęcenie lilii i chlebków św. Antoniego podczas każdej Mszy świętej. O godz. 17.00 zapraszamy na błogosławieństwo dzieci, o 17.30 na nabożeństwo fatimskie i czerwcowe.
      • W środę: wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.
      • W czwartek: wspomnienie bł. Jolanty, zakonnicy.
      • W piątek: Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
      • W sobotę: wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
    3. Serce Maryi - Archikatedra Koweńska - LitwaPrzypominamy, że w miesiącach wakacyjnych – lipcu i sierpniu:
      • nie będzie Mszy świętej w dni powszednie o g. 7.30 i w niedziele o g. 13.15.
      • nie będzie również wystawienia i adoracji Najświętszego Sakramentu w piątki.
      • Kancelaria parafialna będzie czynna jedynie popołudniami: w poniedziałki, środy i piątki w godz. 17.00 – 18.00.
    4. W przyszłą niedzielę po Mszach świętych przedstawiciele naszej Parafii będą kwestować na dalsze potrzeby naszej Świątyni i domu klasztornego. Za wszelkie złożone ofiary już dziś składamy z serca płynące „Bóg zapłać”.
    6. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Maria Klocek oraz śp. Krzysztof Kubik. Wieczne odpoczywanie…
    7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć radosnego przeżywania niedzieli oraz obfitego Bożego błogosławieństwa na cały rozpoczynający się tydzień. Niech Duch Święty napełni Was swymi siedmiorakimi darami i rozpali w Waszych sercach żar Bożej miłości.