Trojca Swieta

Boze cialo 2 mini

 1. Dziś po Mszach świętych dzieci ze scholi zbierają dobrowolne ofiary na dofinansowanie ich wyjazdu wakacyjnego. Za wszelkie ofiary serdecznie dziękujemy.
  O godz. 19.00 zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • W poniedziałek: wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika.
  • We wtorek: O godz. 18.30 dziewiąty – ostatni – dzień nowenny przed Uroczystością św. Antoniego z Padwy z kazaniem nowennowym.
  • W czwartek: Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze święte będą sprawowane o godz.: 6.00, 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 13.15, 16.00 i ostatnia o godz. 18.00. O godz. 16.30 z naszej Świątyni wyruszy uroczysta procesja z Najświętszym Sakramentem do czterech ołtarzy. Prosimy, żeby dzieci komunijne uczestniczyły w procesji w strojach komunijnych; zapraszamy dzieci do sypania kwiatków.
 3. W tym tygodniu odbędą się spotkania dla kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania:
  • we wtorek o g. 17.00 dla klas VI
  • w środę o g. 17.00 dla klas VII.
 4. Przez cały czerwiec zapraszamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. W naszej Świątyni odbywają się one od poniedziałku do soboty o godz. 18.00, a w niedziele o godz. 19.00.
 5. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 6. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszła do Wieczności: śp. Ewa Chochół. Wieczne odpoczywanie…
 7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć radosnego przeżywania niedzieli oraz obfitego Bożego błogosławieństwa na cały rozpoczynający się tydzień. Niech Duch Święty napełni Was swymi siedmiorakimi darami i rozpali w Waszych sercach żar Bożej miłości.