Św. Świerad - Tropie

 1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • W poniedziałek: wspomnienie św. Weroniki Giuliani, dziewicy.
  • We wtorek: Święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.
  • W środę: wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika.
  • W czwartek: wspomnienie świętych pustelników – Andrzeja Świerada i Benedykta. O godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie.
  • W sobotę: Święto św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.
 3. Bardzo serdecznie witamy w naszej Wspólnocie Parafialnej o. Jacka Komana, który po sześciu latach sprawowania funkcji Prowincjała powrócił na urząd Proboszcza w naszej Parafii. Życzymy mu darów Ducha Świętego i opieki Matki Niepokalanej na każdy dzień.
 4. W przyszłą niedzielę przedstawiciele Parafii będą kwestować po Mszach świętych na dalsze potrzeby remontowe naszej Świątyni. W planach mamy wymianę centralnego ogrzewania w kościele. Za wszelkie ofiary już dziś składamy z serca płynące „Bóg zapłać”.
 5. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odszedł do Wieczności: śp. Jarosław Wyżykowski. Wieczne odpoczywanie…
 6. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć radosnego przeżywania niedzieli oraz obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Niepokalanej na cały rozpoczynający się tydzień.