Jezus Zmartwychwstaly

 1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • W poniedziałek: Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
  • We wtorek: Święto św. Marka, Ewangelisty. O godz. 18.30 trzeci dzień nowenny do św. Antoniego z Padwy.
  • W sobotę: Święto św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła.
 3. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej wraz z o. Edmundem Urbańskim zapraszają na kolejny wykład biblijny, który odbędzie się w czwartek, 27 kwietnia, po Mszy świętej o godz. 18.30 w salce katechetycznej. Temat spotkania to: „Jezus pasterzem Bożej Owczarni”. Serdecznie zapraszamy.
 4. W przyszłą niedzielę, 30 kwietnia, będziemy gościć w naszej Wspólnocie Parafialnej Zespół Muzyczny „Ad Dei Gloriam”, który pochodzi z parafii pod wezwaniem św. Jana Chrzciciela w Mińsku (salezjanie). Zespół zapewni oprawę muzyczną podczas każdej Mszy świętej. Po Mszach Świętych będą rozprowadzać płyty za dowolną ofiarę. Natomiast o godz. 19.00 bardzo serdecznie zapraszamy na koncert w ich wydaniu.
 5. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 6. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Franciszka Jeleń, śp. Zofia Chmielińska, śp. Ludwika Rzepecka oraz śp. Stanisław Zbożeń. Wieczne odpoczywanie…
 7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć radosnego przeżywania niedzieli oraz obfitego Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.