Jezu Ufam Tobie

 

  1. Dziś o godz. 15.00 zapraszamy na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
    • We wtorek: o godz. 18.30 drugi dzień nowenny do św. Antoniego z Padwy.
  3. W przyszłą sobotę, 22 kwietnia, o g. 9.30 w kościele odbędzie się spotkanie dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej.
  4. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
  5. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Janina Stopa, śp. Eugeniusz Niedziela, śp. Amalia Osika, śp. Piotr Iwanejko, śp. Helena Florek oraz śp. Wojciech Skowron. Wieczne odpoczywanie…
  6. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć żywego doświadczenia Miłosiernego Boga w tę wyjątkową niedzielę. Niech Wasze serca znajdą spokój i radość w kochającym sercu Ojca, a Jego łaska niech przenika i oświetla nawet najciemniejsze zakamarki Waszego życia.