Jezus upada pod Krzyżem - Kopalnia Soli w Wieliczce

  1. Dziś o godz. 16.30 zapraszamy na Drogę Krzyżową, a o godz. 17.00 na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
  2. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do puszki przy figurze św. Antoniego z Padwy.
  3. W przyszłą niedzielę przedstawiciele naszej Parafii będą kwestować na potrzeby związane z pokryciem kosztów ogrzewania Świątyni i domu klasztornego. Za wszelkie ofiary już dziś serdecznie dziękujemy.
  4. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
  5. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Janina Krzywda oraz śp. Zdzisława Gałzińska. Wieczne odpoczywanie…
  6. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć radosnego przeżywania niedzieli oraz obfitego Bożego błogosławieństwa na cały rozpoczynający się tydzień. Niech przeżywany okres Wielkiego Postu będzie dla Was czasem nawrócenia, prawdziwej przemiany serca i osobistego spotkania z Miłosiernym Bogiem.