Chrystus Upada pod Krzyżem - Kalwaria Zabrzydowska - Dróżki

 1. Dziś swego Patrona czci o. Adrian Maźnicki. Ojcu Solenizantowi pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia: darów Ducha Świętego na każdy dzień, Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Niepokalanej oraz wszelkiej pomyślności w życiu kapłańskim i zakonnym.
 2. Jutro, 6 marca, podczas Mszy świętej o g. 18.00 J. E. Ks. Bp Janusz Mastalski udzieli młodzieży z naszej Parafii sakramentu bierzmowania. Msze święte zamówione w tym dniu na g. 18.30 zostaną odprawione o g. 18.00.
 3. W tym tygodniu odbędą się spotkania dla kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania:
  • we wtorek o g. 17.00 dla klas VI
  • w środę o g. 17.00 dla klas VII.
 4. Przypominamy, że przez cały okres Wielkiego Postu w naszej Świątyni są sprawowane nabożeństwa drogi krzyżowejod poniedziałku do piątku o godz. 18.00. W niedziele zapraszamy na drogę krzyżową o godz. 16.30, a o 17.00 na nabożeństwo gorzkich żali z kazaniem pasyjnym.
 5. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do puszki przy figurze św. Antoniego z Padwy.
 6. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 7. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Franciszek Komorowski oraz śp. Jacek Bałys. Wieczne odpoczywanie…
 8. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć radosnego przeżywania niedzieli oraz obfitego Bożego błogosławieństwa na cały rozpoczynający się tydzień. Niech przeżywany okres Wielkiego Postu będzie dla Was czasem nawrócenia, prawdziwej przemiany serca i osobistego spotkania z Miłosiernym Bogiem.