Tabernakulum - Kościół w Trybszu

1. Dziś o g. 19.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
  2. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
    • We wtorek: Święto świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, Patronów Europy.
    • W środę: w tym dniu swego patrona będzie czcił Ojciec Proboszcz Klaudiusz Bartos. Ojcu Solenizantowi już dziś pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, darów Ducha Świętego na każdy dzień, obfitości Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej oraz wszelkiej pomyślności w życiu kapłańskim i zakonnym.
  3. W tym tygodniu odbędą się spotkania dla kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania:
    • we wtorek o godz. 17.00 dla klas VI;
    • w środę o godz. 17.00 dla klas VII;
    • w czwartek o godz. 17.00 dla klas VIII.
  4. Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zaprasza do wzięcia udziału w akcji krwiodawstwa, która odbędzie się w czwartek, 16 lutego, w godz. 10.00 – 14.00 w Sali Złotej Dworku Białoprądnickiego (ul. Papiernicza 2). Dokładne informacje znajdują się na plakatach w kruchcie kościoła.
  5. W przyszłą niedzielę przedstawiciele Parafii będą kwestować po Mszach świętych na dalsze potrzeby naszej Świątyni i domu klasztornego. Za wszelkie ofiary już dziś składamy z serca płynące „Bóg zapłać”.
  6. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Stefania Kozera oraz śp. Maria Witek. Wieczne odpoczywanie…
  8. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć radosnego przeżywania niedzieli oraz obfitego Bożego błogosławieństwa na cały rozpoczynający się tydzień.