Krzyż - Kapliczka Przydrożna - Przełęcz Zubrzycka

 

 1. Dziś o g. 19.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
 2. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
  • W poniedziałek: wspomnienie świętych męczenników: Piotra Chrzciciela, Pawła Miki i Towarzyszy.
  • We wtorek: wspomnienie św. Kolety z Corbie, dziewicy.
  • W piątek: wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy.
  • W sobotę: wspomnienie NMP z Lourdes. W tym dniu przypada 30. Światowy Dzień Chorego: o godz. 10.00 w naszej Świątyni odbędzie się Msza święta dla Chorych z udzieleniem sakramentu namaszczenia.
 3. W minionym tygodniu zakończyliśmy w naszej Parafii czas wizyty duszpasterskiej zwanej kolędą. Był to czas owocnych spotkań, wspólnej modlitwy, szczerych rozmów, wymiany spostrzeżeń oraz Państwa wielkiej życzliwości i ofiarności. Pragniemy raz jeszcze z całego serca podziękować za ciepłe przyjęcie do Państwa rodzin i domów.
 4. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Józef Strzelecki, śp. Katarzyna Święchowicz oraz śp. Maria Szewczyk. Wieczne odpoczywanie…
 5. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 6. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć radosnego przeżywania niedzieli oraz obfitego Bożego błogosławieństwa na cały rozpoczynający się tydzień.