Ofiarowanie Jezusa - źródło: http://www.szczepan.org.pl

 

 1. Dziś o g. 19.00 zapraszamy na nieszpory kolędowe.
 2. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
  • W poniedziałek: wspomnienie św. Hiacynty Mariscotti, dziewicy.
  • We wtorek: wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera.
  • W czwartek: Święto Ofiarowania Pańskiego oraz pierwszy czwartek miesiąca. Msze święte będą jak w dni powszednie; poświęcenie świec podczas każdej Mszy świętej. O godz. 18.30 Msza święta w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja oraz w intencji Akcji Katolickiej. W tym dniu przypada również 27. Światowy Dzień Życia Konsekrowanego, ustanowiony przez papieża św. Jana Pawła II.
  • W piątek: pierwszy piątek miesiąca. O godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia. O godz. 16.30 spowiedź dzieci i młodzieży, o 17.00 Msza święta dla nich. O godz. 18.30 Msza święta w intencji misji świętych i misjonarzy.
  • W sobotę: pierwsza sobota miesiąca. Od godz. 9.00 kapłani udadzą się do Chorych z posługą sakramentalną. O godz. 18.00 różaniec, o 18.30 Msza święta w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej oraz w intencji Róż Żywego Różańca ze zmianą tajemnic różańcowych.
 3. Plan wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu:
  • Dziś, 29 stycznia, od g. 15.00: ul. Gnieźnieńska – domki, ul. Pużaka – domki, ul. Czerwieńskiego – domki i ul. Radzikowskiego – domki.
  • W poniedziałek, 30 stycznia,od g. 16.00 odbędzie się kolęda dodatkowa.
 4. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Leszek Zawierucha, śp. Bronisław Górszczak i śp. Aleksandra Grzybowska. Wieczne odpoczywanie…
 5. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 6. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć radosnego przeżywania niedzieli oraz obfitego Bożego błogosławieństwa na cały rozpoczynający się tydzień.