Szopka

1. Dziś o g. 19.00 zapraszamy na nieszpory kolędowe.
    Przypominamy, że po Mszy świętej o godz. 10.30 w salce katechetycznej odbędzie się spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  2. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
    • We wtorek: wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła.
    • W środę: Święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła.
    • W czwartek: wspomnienie Świętych Tymoteusza i Tytusa, biskupów.
    • W sobotę: wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła.
  3. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej wraz o o. Edmundem Urbańskim zapraszają na kolejne spotkanie biblijne, które odbędzie się w najbliższy czwartek, 26 stycznia, po Mszy świętej o godz. 18.30 w salce katechetycznej. Tematem wykładu będzie myśl teologiczna w Ewangelii dzieciństwa. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.
  4. Plan wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu:
    • Dziś, 22 stycznia, od g. 15.00: ul. Jaremy: 11, 13, 15, ul. Zygmuntowska – domki i ul. Zygmuntowska – bloki.
    • Poniedziałek, 23 stycznia, od g. 16.00: ul. Gnieźnieńska 24 i Jaremy 21.
    • Wtorek, 24 stycznia, od g. 16.00: ul. Gnieźnieńska 22 i ul. Pużaka 6.
    • Środa, 25 stycznia, od g. 16.00: ul. Pużaka 8 i ul. Jaremy 25.
    • Czwartek, 26 stycznia, od g. 16.00: ul. Jaremy 23 i ul. Czerwieńskiego 10
    • Piątek, 27 stycznia, od g. 16.00: ul. Radzikowskiego: 66 i 72.
    • Sobota, 28 stycznia, od g. 15.00: ul. Pużaka 2 i ul. Radzikowskiego 74.
    • Niedziela, 29 stycznia, od g. 15.00: ul. Gnieźnieńska – domki, ul. Pużaka – domki, ul. Czerwieńskiego – domki i ul. Radzikowskiego – domki.
    • W poniedziałek, 30 stycznia, odbędzie się kolęda dodatkowa. Adresy można zgłaszać w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  5. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odszedł do Wieczności: śp. Jan Braś. Wieczne odpoczywanie…
  7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć radosnego przeżywania niedzieli oraz obfitego Bożego błogosławieństwa na cały rozpoczynający się tydzień.