Chrystus Król - Wroclaw

1. Przeżywamy dziś Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. O godz. 10.30 Msza święta w intencji Liturgicznej Służby Ołtarza, o godz. 18.00 w intencji Akcji Katolickiej z racji patronalnego święta.
    O godz. 19.00 zapraszamy na wypominki i drogę krzyżową za zmarłych.
  2. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
    1. W poniedziałek: wspomnienie Ofiarowania NMP.
    2. We wtorek: wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy.
    3. W czwartek: wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera, i Towarzyszy.
    4. W sobotę: wspomnienie św. Leonarda z Porto Maurizio, prezbitera.
  3. O. Edmund Urbański wraz z Parafialnym Oddziałem Akcji Katolickiej zapraszają na kolejne spotkanie biblijne, które odbędzie się w najbliższy czwartek, 24 listopada, po Mszy świętej wieczornej w salce katechetycznej. Wykład będzie dotyczył czasów i rzeczy ostatecznych. Serdecznie zapraszamy.
  4. Dziś po Mszach Świętych przedstawiciele naszej Parafii kwestują na dalsze potrzeby Świątyni i domu klasztornego. Za wszelkie ofiary gorąco dziękujemy.
  5. Od przyszłej niedzieli rozpoczniemy okres Adwentu i Nowy Rok Liturgiczny. W sprzedaży będą wigilijne świece Caritas – zachęcamy do wsparcia wigilijnego dzieła pomocy najuboższym dzieciom. W kruchcie kościoła będzie można również zaopatrzyć się w poświęcone opłatki wigilijne, z których dochód będzie przeznaczony na potrzeby naszej Świątyni.
  6. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Janina Górska, śp. Stanisław Baran, śp. Jan Szklarczyk, śp. Dariusz Pisz oraz śp. Andrzej Jeleń. Wieczne odpoczywanie…
  8. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć radosnego przeżywania niedzieli oraz obfitego Bożego błogosławieństwa na cały rozpoczynający się tydzień. Niech Jezus Chrystus, Król Wszechświata, stale króluje w Waszych sercach napełniając je pokojem i miłością, a  Niepokalana Matka nieustannie wyprasza potrzebne łaski.

Kancelaria Parafialna czynna
w godz. 9.00-10.00 (z wyjątkiem lipca i sierpnia) i 17.00-18.00