Karolina Kózkówna

1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na wypominki i drogę krzyżową za zmarłych.
  2. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
    • W poniedziałek: wspomnienie świętych męczenników: Mikołaja Tavelića i Towarzyszy.
    • We wtorek: wspomnienie św. Dydaka z Alcali, zakonnika.
    • W środę: w tym dniu swego patrona będzie czcił o. Edmund Urbański. Ojcu Solenizantowi pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia: obfitości Bożego błogosławieństwa, darów Ducha Świętego na każdy dzień, opieki Matki Niepokalanej i świętych Patronów oraz wszelkiej pomyślności w życiu kapłańskim i zakonnym.
    • W czwartek: Święto św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy.
    • W piątek: wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.
    • W sobotę: wspomnienie bł. Salomei, dziewicy.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. O godz. 10.30 Msza Święta w intencji Liturgicznej Służby Ołtarza. O godz. 18.00 Msza Święta w intencji Akcji Katolickiej z racji patronalnego święta.
  4. Również w przyszłą niedzielę po Mszach Świętych przedstawiciele naszej Parafii będą kwestować na dalsze potrzeby Świątyni i domu klasztornego. Za wszelkie ofiary już dziś pragniemy złożyć serdeczne „Bóg zapłać”.
  5. Szkoła Podstawowa nr 119 zaprasza rodziców wraz z dziećmi na dzień otwarty  w dniu 16 listopada (środa) od godziny 17.00. do 19.00.
  6. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszła do Wieczności: śp. Stanisława Włodarczyk.
  8. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć radosnego przeżywania niedzieli oraz obfitego Bożego błogosławieństwa na cały rozpoczynający się tydzień.