Chrystus Zmartwychwstały - Droga Krzyżowa - Fatima - Portugalia

 1. Dziś po Mszach świętych wolontariusze Stowarzyszenia zajmującego się osobami bezdomnymi zbierają do puszek dobrowolne ofiary na ten cel. Za wszelką pomoc składamy z serca płynące „Bóg zapłać”.
 2. O godz. 19.00 zapraszamy na wypominki i drogę krzyżową za zmarłych.
 3. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
  • We wtorek: wspomnienie bł. Jana Dunsa Szkota, prezbitera.
  • W środę: Święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
  • W czwartek: wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i dra Kościoła.
  • W piątek: wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa. W tym dniu swego patrona będzie czcił o. Marcin Kordowisko – Ojcu Solenizantowi już dziś pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia: darów Ducha Świętego na każdy dzień, opieki Matki Niepokalanej i Świętych Patronów oraz obfitości Bożego błogosławieństwa.
   O godz. 18.30 zapraszamy na Mszę świętą w intencji Ojczyzny.
  • W sobotę: wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika.
 4. W tym tygodniu odbędą się spotkania dla kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania: we wtorek o godz. 17.00 dla klas VI, w środę o godz. 17.00 dla klas VII i w czwartek o godz. 17.00 dla klas VIII.
 5. Przypominamy, że przez cały listopad w naszej Świątyni modlimy się w intencji zmarłych. Zapraszamy na wypominki o godz. 17.45 i drogę krzyżową o godz. 18.00 oraz na Mszę świętą sprawowaną na sposób gregoriański za zmarłych zgłoszonych na wypominki o godz. 18.30. W niedziele wypominki i droga krzyżowa o godz. 19.00, a Msza święta o godz. 18.00.
 6. W zakrystii u br. Daniela są do nabycia kalendarze misyjne na 2023 rok, z których dochód zostanie przeznaczony na wsparcie misji franciszkańskich.
 7. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 8. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć radosnego przeżywania niedzieli oraz obfitego Bożego błogosławieństwa na cały rozpoczynający się tydzień.