Chrystus Zmartwychwstaly Miechow

 1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.
 2. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
  • We wtorek: Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte będą sprawowane w porządku niedzielnym: 6.00, 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 13.15, 18.00 i 20.00. O godz. 19.00 nabożeństwo żałobne.
  • W środę: Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny). O godz. 17.45 nabożeństwo żałobne.
  • W czwartek: wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych Zakonu Serafickiego. W tym dniu przypada również pierwszy czwartek miesiąca: o godz. 18.30 Msza święta w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja oraz w intencji Akcji Katolickiej.
  • W piątek: wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa, oraz pierwszy piątek miesiąca. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. O godz. 16.30 spowiedź dzieci i młodzieży, o 17.00 Msza święta dla nich. O godz. 18.30 Msza święta w intencji misji świętych i misjonarzy.
  • W sobotę: pierwsza sobota miesiąca. Od godz. 9.00 kapłani udadzą się do Chorych z posługą sakramentalną. O godz. 18.30 Msza święta w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej oraz w intencji Róż Żywego Różańca ze zmianą tajemnic różańcowych.
 3. Przypominamy, że Wierni, którzy nawiedzą kościół lub kaplicę publiczną 1 i 2 listopada, mogą dostąpić odpustu zupełnego, który może być ofiarowany tylko za zmarłych. Według obowiązujących przepisów, można uzyskać odpust tylko jeden raz w ciągu dnia. W czasie nawiedzenia Świątyni należy odmówić: Ojcze nasz…, Wierzę… oraz wypełnić inne warunki: stan łaski uświęcającej, Komunia święta, modlitwa w intencjach Ojca Świętego i akt żalu doskonałego.
  Wierni, którzy pobożnie nawiedzą cmentarz i przynajmniej w myśli pomodlą się za zmarłych, zyskają odpust, który może być ofiarowany za dusze w czyśćcu cierpiące; odpust ten w dniach 1-8 listopada (włącznie) jest zupełny.
 4. W listopadzie swą uwagę i modlitwę kierujemy szczególnie na zmarłych. Serdecznie zapraszamy wszystkich Wiernych na wypominki, które w naszej Świątyni będą odczytywane o godz. 17.45, a następnie na drogę krzyżową o godz. 18.00 i Mszę świętą za zmarłych zgłoszonych na Wypominki w naszej Świątyni o godz. 18.30, odprawianą na sposób gregoriański. W niedziele Msza święta za zmarłych będzie odprawiana o godz. 18.00, a wypominki i droga krzyżowa – o godz. 19.00.
 5. W przyszłą niedzielę, 6 listopada, podczas Mszy świętej o godz. 10.30 odbędzie się poświęcenie książeczek pierwszokomunijnych. Po Mszy zapraszamy dzieci na spotkanie w salce katechetycznej.
 6. W zakrystii u br. Daniela są do nabycia kalendarze misyjne na 2023 rok, z których dochód zostanie przeznaczony na wsparcie misji franciszkańskich.
 7. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 8. W tym tygodniu z Naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do wieczności śp. Antonina Baran, śp. Lucjan Dziki, śp. Krystyna Baczyńska oraz śp. Stefania Skóra. Wieczny odpoczynek….
 9. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć radosnego przeżywania niedzieli oraz obfitego Bożego błogosławieństwa na cały rozpoczynający się tydzień.