Matka Boska Fatimska z kwiatami

  1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.
  2. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
    • W piątek: Święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  3. O. Edmund Urbański wraz z Parafialnym Oddziałem Akcji Katolickiej zapraszają na kolejne spotkanie biblijne, które odbędzie się w najbliższy czwartek, 27 października, po Mszy świętej wieczornej w salce katechetycznej. Wykład będzie dotyczył znaczenia i sensu śmierci w Piśmie Świętym. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do przybycia.
  4. W zakrystii u br. Daniela są do nabycia kalendarze misyjne na 2023 rok, z których dochód zostanie przeznaczony na wsparcie misji franciszkańskich.
  5. Przypominamy, że w zakrystii i kancelarii parafialnej przyjmowane są wypominki miesięczne i roczne.
  6. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
  7. W tym tygodniu z Naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do wieczności śp. Barbara Windak, śp. Jacek Jamróz, śp. Zofia Siebiedzińska oraz śp. Elżbieta Krawczyk. Wieczny odpoczynek….
  8. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć radosnego przeżywania niedzieli oraz obfitego Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.