Matka Boska Fatimska z kwiatami

 1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
 2. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
  • W poniedziałek: wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  • W czwartek: pierwszy czwartek miesiąca. O godz. 8.00 Msza Święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. O godz. 18.30 Msza Święta w intencji Akcji Katolickiej oraz w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja.
  • W piątek: pierwszy piątek miesiąca. O godz. 16.30 spowiedź dzieci i młodzieży, o 17.00 Msza Święta dla nich. O godz. 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa, o 18.30 Msza Święta w intencji misji świętych i misjonarzy.
  • W sobotę: wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła oraz pierwsza sobota miesiąca. Od godz. 9.00 kapłani udadzą się do chorych z posługą sakramentalną. O godz. 18.00 różaniec, o 18.30 Msza Święta w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej oraz w intencji Róż Żywego Różańca.
   Również w tym dniu swego patrona czci o. Grzegorz Małek. Ojcu Solenizantowi pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia imieninowe: Bożego błogosławieństwa i darów Ducha Świętego na każdy dzień oraz opieki Niepokalanej Matki.
 3. Przypominamy, że od września powracamy do sprawowania Mszy Świętych w dni powszednie o godz. 7.30, a w niedziele o godz. 13.15. Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki, środy i piątki w godz. 9.00 – 10.00 oraz 17.00 – 18.00. W piątki o godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia i adorację Najświętszego Sakramentu do wieczornej Mszy Świętej z możliwością przystąpienia do spowiedzi.
 4. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych Katolickie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych przeprowadzi kwestę na rzecz swoich podopiecznych. Przed kościołem będzie można również zakupić wykonane przez osoby niepełnosprawne przedmioty z ceramiki.
 5. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 6. W tym tygodniu z Naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do wieczności śp. Maria Mętel, śp. Roman Knapik, śp. Józefa Władyga, śp. Józef Gacek oraz śp. Władysława Leńczowska. Wieczny odpoczynek….
 7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć wszelkich potrzebnych łask i obfitości Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.