Matka Boska - Częstochowska - kopia z Żywca

 1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
 2. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
  • W poniedziałek: Najświętszej Maryi Panny, Królowej
  • W środę: Święto św. Bartłomieja, Apostoła.
  • W czwartek: Św. Ludwika IX, króla, patraona FZŚ.
  • W piątek: Uroczystość NMP Częstochowskiej
  • W sobotę: wspomnienie św. Moniki
 3. W dzisiejszą niedzielę po Mszach Świętych przedstawiciele naszej Parafii kwestują na dalsze potrzeby remontowe Świątyni i domu klasztornego. Za wszelkie ofiary pragniemy złożyć serdeczne „Bóg zapłać”.
 4. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 5. W tym tygodniu z Naszej Wspólnoty Parafialnej odeszła do wieczności śp. Elżbieta Stachowicz. Wieczny odpoczynek….
 6. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć wszelkich potrzebnych łask i obfitości Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień. Niech Najświętsza Maryja Panna Królowa i Nasza Matka Częstochowska weźmie Was w matczyną opiekę i stale oręduje w Waszych intencjach u Swego Syna.