Matka Boska - Kalwaria Zebrzydowska - Dróżki

 1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
 2. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
  • W poniedziałek: Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze Święte będą sprawowane w porządku niedzielnym: 6.00, 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00 i 20.00. Błogosławieństwo zbóż, kwiatów i owoców podczas każdej Mszy Św. W tym dniu kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  • We wtorek: wspomnienie św. Beatrycze z Silvy, dziewicy.
  • W środę: Święto św. Jacka, prezbitera.
  • W sobotę: wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła.
 3. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych przedstawiciele naszej Parafii będą kwestować na dalsze potrzeby remontowe Świątyni i domu klasztornego. Za wszelkie ofiary już dziś pragniemy złożyć serdeczne „Bóg zapłać”.
 4. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 5. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć wszelkich potrzebnych łask i obfitości Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień. Niech Najświętsza Maryja Panna weźmie Was w matczyną opiekę i stale oręduje w Waszych intencjach u Swego Syna.