Matka Boska - Bodzetyn

 1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe.
 2. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
  • We wtorek: wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.
  • W czwartek: Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  • W piątek: Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • W sobotę: wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
 3. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej wraz z o. Edmundem Urbańskim zapraszają do wzięcia udziału w kolejnym spotkaniu biblijnym, które odbędzie się w najbliższy czwartek, 23 czerwca, po wieczornej Mszy Świętej w salce parafialnej. Tematem spotkania będzie postać Jana Chrzciciela, działającego jeszcze w tradycji Starego Testamentu, ale zapowiadającego nadejście nowych czasów.
 4. Pragniemy przypomnieć, że w nadchodzących miesiącach wakacyjnych – lipcu i sierpniu – w naszej Świątyni nie będzie Mszy Świętych w dni powszednie o godz. 7.30, a w niedziele o 13.15. Nie będzie również Koronki do Bożego Miłosierdzia w piątki o godz. 15.00 ani wystawienia Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w godz. 15.00 – 18.00. Kancelaria parafialna będzie czynna tylko popołudniami: w poniedziałki, środy i piątki w godz. 17.00 – 18.00.
 5. Dziś po Mszach Świętych przedstawiciele naszej Parafii kwestują na dalsze potrzeby remontowe Świątyni i domu klasztornego. Za wszelkie ofiary gorąco dziękujemy.
 6. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Andrzej Bednarz, śp. Anna Kogut, śp. Zdzisława Sowa, śp. Tadeusz Gęgotek, śp. Danuta Paczyńska oraz śp. Anna Cyganiewicz.
 7. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 8. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć radosnego przeżywania niedzieli oraz opieki Matki Najświętszej na rozpoczynający się tydzień.