Trójca Święta - Kościół w miejscowości Zabawa

 1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe.
 2. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
  • W poniedziałek: Uroczystość św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła. Msze Święte o godz.: 6.30, 7.00, 7.30, 8.00, 9.00, 10.00. O godz. 16.30 błogosławieństwo dzieci. O godz. 17.30 nabożeństwo fatimskie z czerwcowym. O godz. 18.30 Msza Święta odpustowa, której przewodniczył będzie o. Marcin Kordowisko, przeżywający Złoty Jubileusz Kapłaństwa.
   Błogosławieństwo chlebków i lilii na każdej Mszy Świętej.
  • We wtorek: wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.
  • W środę: wspomnienie bł. Jolanty, zakonnicy.
  • W czwartek: Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze Święte o godz.: 6.00, 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 13.15, 16.00 i ostatnia o godz. 18.00. O godz. 16.30 z kościoła wyruszy uroczysta procesja z Najświętszym Sakramentem do czterech ołtarzy, która przejdzie ulicami naszego osiedla: Chełmońskiego, Weissa, Jaremy, Murarską i znów Chełmońskiego na plac kościelny. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w procesji.
  • W piątek: wspomnienie św. Brata Alberta Adama Chmielowskiego, zakonnika.
 3. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych przedstawiciele naszej Parafii będą kwestować na dalsze potrzeby remontowe Świątyni i domu klasztornego. Za wszelkie ofiary już dziś składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
 4. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 5. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć radosnego przeżywania niedzieli oraz obfitego Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień. Niech Duch Święty napełni Was swymi darami i rozpali w Waszych sercach żar Bożej miłości.