Jezus Ukrzyżowany - Kościół Św. Mikołaja - Kraków

 1. Dziś o godz. 16.30 zapraszamy na drogę krzyżową, a o godz. 17.00 na gorzkie żale z kazaniem pasyjnym.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • w środę: podczas Mszy świętej o godz. 18.00 Ksiądz Biskup Janusz Mastalski udzieli młodzieży naszej Parafii sakramentu bierzmowania;
  • w sobotę: Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP.
 3. W poniedziałek, 14 marca, o godz. 16.30 w kościele odbędzie się próba dla kandydatów, przyjmujących w tym tygodniu sakrament bierzmowania (klasy 8). Obecność obowiązkowa.
 4. W przyszłą niedzielę przedstawiciele naszej Parafii będą kwestować po Mszach świętych na potrzeby remontowe Świątyni i domu klasztornego. Za wszelkie ofiary już dziś składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
 5. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 6. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszły do Wieczności: śp. Aniela Fesiun oraz śp. Bronisława Ślósarczyk. Wieczne odpoczywanie…
 7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć obfitości Bożego błogosławieństwa na cały rozpoczynający się tydzień. Niech przeżywany okres Wielkiego Postu będzie dla Was czasem nawrócenia, prawdziwej przemiany serca i żywego spotkania z Miłosiernym Ojcem.