Jezus Niesie Krzyż - Kalwaria - Dróżki Pana Jezusa

 1. W sobotę, 12 marca, o godz. 15.00 w kościele odbędzie się spotkanie dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej.
 2. Również w sobotę, o godz. 17.00 w kościele, odbędzie się spotkanie kandydatów przygotowujących się w tym roku do przyjęcia sakramentu bierzmowania (klasy 8).
 3. W tym tygodniu odbędą się również spotkania dla pozostałych grup przygotowujących się do sakramentu bierzmowania:
  • w poniedziałek (7 marca) o godz. 17.00 dla klas 6;
  • we wtorek (8 marca) o godz. 17.00 dla klas 7.
 4. Przypominamy, że przez cały Wielki Post w naszej Świątyni odprawiana jest droga krzyżowa – od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 (w sobotę o godz. 18.00 różaniec). W niedziele droga krzyżowa odbywa się o godz. 16.30, a o godz. 17.00 zapraszamy na gorzkie żale z kazaniem pasyjnym. W okresie Wielkiego Postu kapłani będą dyżurować w konfesjonałach w dni powszednie od godz. 17.30, a w piątki o godz. 15.00 podczas adoracji Najświętszego Sakramentu.
 5. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 6. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Janina Jarecka oraz śp. Krystyna Sadlik. Wieczne odpoczywanie…
 7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć obfitości Bożego błogosławieństwa na cały rozpoczynający się tydzień. Niech przeżywany okres Wielkiego Postu będzie dla Was czasem nawrócenia, prawdziwej przemiany serca i żywego spotkania z Miłosiernym Ojcem.