Program Rekolekcji Wielkopostnych

  1. Dziś o godz. 16.30 zapraszamy na drogę krzyżową, a o godz. 17.00 na gorzkie żale z kazaniem pasyjnym.
  2. W piątek, 25 marca, będziemy przeżywać Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Podczas Mszy Świętej o godz. 18.30 odbędzie się Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego – osoby, które pragną otoczyć modlitwą nienarodzone dzieci, proszone są o zgłoszenie się do zakrystii po specjalne formularze.
  3. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy w naszej Parafii rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je dla nas o. Piotr Gądek. Dokładny plan rekolekcji znajduje się na plakatach w kruchcie kościoła i gablotach na placu kościelnym.
  4. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do puszek św. Antoniego z Padwy oraz misyjnej.
  5. Dziś po Mszach Świętych przedstawiciele naszej Parafii kwestują na potrzeby remontowe Świątyni i domu klasztornego. Za wszelkie ofiary pragniemy złożyć z serca płynące „Bóg zapłać”.
  6. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
  7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć obfitości Bożego błogosławieństwa na cały rozpoczynający się tydzień. Niech miłość Chrystusa opromienia swym Zbawczym światłem każdą chwilę Waszej codzienności, a  Niepokalana Matka stale oręduje w Waszych intencjach.