Figura - Procesja z Obrazem Matki Boskiej - Zamek w Żywcu

 1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • we wtorek: Święto Katedry św. Piotra, Apostoła;
  • w środę: wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika.
 3. W środę, 23 lutego, o godz. 17.00 w salce katechetycznej odbędzie się spotkanie kandydatów przygotowujących się do przyjęcia w tym roku sakramentu bierzmowania (klasy VIII).
 4. Dziś po Mszach świętych przedstawiciele naszej Parafii kwestują na potrzeby związane z ogrzewaniem Świątyni, domu klasztornego i salek katechetycznych. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
 5. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 6. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odszedł do Wieczności: śp. Robert Puchara. Wieczne odpoczywanie…
 7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć wszelkich łask Bożych na nadchodzący tydzień. Niech Niepokalana okrywa Was płaszczem matczynej opieki i stale oręduje w Waszych intencjach u swojego Syna.